מדיניות שמירת הפרטיות של Careerjet

אודות
מה
איפה
 

מדיניות שמירת הפרטיות של Careerjet

הגנה על הפרטיות חשובה ל Careerjet בע"מ ( "Careerjet"). מדיניות פרטיות זו מסבירה כיצד Careerjet אוספת, משתמשת, וגם מפרסמת את המידע האישי שתספק תוך שימוש באתר האינטרנט שלה - http://www.careerjet.co.il - (להלן "האתר").

מידע על הגלישה

בעת שימוש באתר Careerjet, השרתים שלנו עשויים לאסוף באופן אוטומטי מידע על פעילותך בעת הביקור באתר, כולל דפי אינטרנט שבהם צפית ,מתי צפית בהם ומידע על הדפדפן שבו אתה משתמש. אנו משתמשים במידע זה כדי להתאים אישית את חוויית חיפוש העבודה, לצורכי ניהול המערכת ולשיפור האתר.

מידע אישי שסיפקת ספציפית

בדרך כלל ניתן לבקר באתר האינטרנט שלנו מבלי לחשוף מידע אישי מזהה. עם זאת, בחלקים מסוימים באתר זה, אנו עשויים לבקש ממך למסור מידע אישי כגון שם, כתובת הדוא"ל שלך ואת קורות החיים שלך. מידע המאפשר זיהוי אישי שלך ישמש אך ורק בכדי לספק מידע או שירותים מסוימים שביקשת כגון התראות, לצורך ניהול המערכת וגם כדי לשפר את האתר. בכל התראת דוא"ל שאנו שולחים לך, אנו מספקים אפשרות למנוע קבלת הודעות דוא"ל עתידיות.

גילוי של מידע אישי

אנחנו לא חושפים את פרטיך האישיים לצד שלישי אלא אם אתה מבקש ספציפית מהאתר לעשות כן, למשל בעת הגשת מועמדות למשרה דרך Careerjet או בעת חשיפת קו"ח שלך לצפייה על ידי מגייסים.
בנסיבות מסוימות, אנחנו יכולים להיות מחויבים מבחינה חוקית למסור פרטים לממשלה או צד שלישי אחר ואם Careerjet הופכת לחלק מארגון אחר, הארגון יחזיק את המידע האישי הנאסף על ידי Careerjet והוא יחזיק בזכויות וההתחייבויות הנוגעות למידע האישי שלך כמתואר מדיניות פרטיות זו.

בטחון

כדי לסייע בהגנה על סודיות המידע האישי שלך, Careerjet מעניקה אמצעי אבטחה המתאימים לרגישות של המידע. עם זאת, לא ניתן לבטל לחלוטין סיכוני אבטחה ו Careerjet אינה יכולה להבטיח כי המידע האישי שלך לא יחשף בדרכים אחרות מאלה המתוארות במדיניות פרטיות זו.

שינוי מדיניות פרטיות

אנו עשויים לשנות מדיניות זו בכל עת על ידי שליחת הגרסה המתוקנת לכתובת הדוא"ל שסיפקת לנו או על ידי פרסום המדיניות החדשה באתר שלנו.

שאלות?

אם יש לכם שאלות על מדיניות זו, אנא צור קשר.